Zaufali mi:
REFERENCJE

"Kiedy myślę o Agnieszce, przychodzi mi do głowy nieskończona energia. Rzadko jest okazja, żeby pracować z ekspertem, który nie tylko posiada tak głęboką wiedzę tematyczną ale również pasję do swojego zawodu. Współpracowałyśmy przez pięć lat w Play, gdzie Aga była ewangelistą myślenia projektowego.  Agnieszka jest otwarta, poszukująca rozwiązań, które wpisują się w potrzeby biznesowe oraz niewiarygodnie efektywna. To po prostu wspaniała osoba do współpracy".

 

Agnieszka Balcer-Thinlay, Kierownik badań marketingowych w Play™

Zobacz Case Studies
REFERENCJE

"Aga jest pełnym pasji i energii badaczem i projektantem, który dostarcza wyniki najwyższej klasy. Jej metodologia wynika z solidnej wiedzy naukowej oraz głębokiej empatii wobec użytkowników. Jej rozwiązania pokazują myślenie innowacyjne. Z całego serca ją rekomenduję i byłbym szczęśliwy, gdyby była częścią mojego zespołu".


Steve Rogers, UX Director at Google™

 

Zobacz Case Studies
REFERENCJE

"Agnieszka jest pełną inspiracji osobą, która nie boi się ciężko pracować. Posiada silny, analityczny umysł i głęboką pasję dla swojego zawodu. Jest świetnie zorganizowana i dąży do swoich celów z imponującym zaangażowaniem. Jednocześnie zawsze znajdzie czas, żeby doradzić i pomóc, jest świetnym członkiem zespołu i team-playerem".


Professor Christoph Bartneck, TU/e™

Zobacz Case Studies
REFERENCJE

"Aga jest świetnym multitaskerem, który mocno angażuje się w swoją pracę. Choć robota pali jej się w rękach, zawsze znajdzie chwilę na rozmowę i poradę. Wiele się od niej nauczyłem o projektowaniu rozwiązań z perspektywy klienta".

Samuel Driessen, Information Management Manager, Océ™

Zobacz Case Studies
REFERENCJE

"Współpracowałam z Agnieszką w ramach programu Design Silesia, który wspierał gminy we wprowadzaniu zmian na bazie zidentyfikowanych potrzeb mieszkańców. Aga zdefiniowała podejście projektowego oraz zrealizowała warsztaty dla jednej z gmin. Jej unikatowe doświadczenie pozwoliło wypracować rozwiązania, które do dziś są aktualne, ku głębokiej satysfakcji lokalnych władz, mieszkańców i turystów".

 

Ewelina Budzińska-Góra, Śląski Urząd Marszałkowski

Zobacz Case Studies
Referencje

"Aga jest niesamowicie efektywna i energetyczna. Posiada unikatowy zestaw umiejętności: dogłębną wiedzę badawczą, świetne wyczucie interfejsów i kompetencje projektowe, ostry, analityczny umysł, entuzjazm i energię. Jest niezwykle zmotywowana, zorganizowana i skuteczna. Nieustannie dąży do samorozwoju i powiększania swoich kompetencji".

Jake Knapp, Google Ventures, autor książki "Design Sprint"

Zobacz Case Studies
REFERENCJE

"Jako nasz partner Agnieszka była odpowiedzialna za realizację badań oraz przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów dla firmy INEA. Nieszablonowe myślenie i odważne koncepcje to dla niej naturalna metoda działania. Dzięki temu rozwiązania, które opracowuje wspólnie z Klientem, są często innowacyjne i pozytywnie zaskakujące. Polecamy ją wszystkim, którzy są gotowi na odważne projekty".

 

Anna Szymczak i Krzysztof Fabianowski, Minima Advertising People™

REFERENCJE

"Aga to profesjonalny szkoleniowiec i trener w zakresie projektowania doświadczeń. Ma niesamowite pomysły i jest dużym wsparciem przy tworzeniu projektu. Szkolenia były doskonale zorganizowane i przyniosły rezultaty w praktycznym działaniu. Poza materiałami, otrzymaliśmy coś dużo ważniejszego – zagadnienia tłumaczone były przez ciekawe przykłady wzięte z jej ogromnego doświadczenia. Szczerze podziwiam jej pasję".

 

Alina Magowska, Research Director, Allegro

REFERENCJE

"Agnieszka to utalentowany i inspirujący mentor. Po spotkaniu z nią wszystkie startupy w Huge Things czyły, że mogą podbić świat. Spostrzeżenia Agnieszki były bezcenne, jej wsparcie poleciłąbym wszystkim zespołom, które zmagają się z projektowaniem produktu i doświadczeń".

 

Arkadiusz Hajduk, Acceleration Program Director, Huge Thing

Moi Klienci:

4 6 8 10

Zobacz również:

Oferta Case Studies